28 Şubat 2020

Meydan pansiyon

Meydan Pansiyon Çanakkale ili sınırlarında bulunan, Bozcaada ilçesinin , Bozcaada Merkezde yer almaktadır. Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Adresi: Ali Bey Mah. Cumhuriyet Meydanı Bozcaada Merkez, Bozcaada, Bozcaada / Türkiye / Çanakkale Telefon: (0286) 697 81 55

27 Şubat 2020

Kibele konukevi

Kibele Konukevi Kibele Konukevi isimli tesis Çanakkale şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Çınar Çarşı Caddesi No:90. Bozcaada ilçesinde yer alan Kibele Konukevi, Konukevi statüsünde hizmet vermektedir. Bozcaada ilçesinde yer alan diğer 203 adet turizm tesisinden bir tanesidir. Tesisde ki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

27 Şubat 2020

Kırlı pansiyon

Bozcada Kırlı Pansiyon Çanakkale’nin incilerinden biri olan Bozcaada’da faaliyet gösteren Kırlı Pansiyon Bozcaada, misafirlerine konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kırlı Pansiyon Bozcaada’nın tüm konaklama birimlerinde; düz ekran TV, buzdolabı, eşya dolabı ve klima standart olarak sunulmuştur. Odaların bazıları bahçe ya da şehir manzarasına sahiptir. Odalarda yer alan… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Kılavuz pansiyon

Bodrum Kılavuz Pansiyon Bodrum Plajı yakınında, açık havuzu olan Art Deco stili otel. Otelimiz Bodrum’un tam merkezinde, denize ve Bodrum Barlar Sokağı’na sadece 25 metre uzaklıktadır. Otelimizin 15 odası, havuzu, havuz barı ve bir restoranı vardır. Odalar klimalıdır ve banyoları tamamen yenilenmiştir. 2 tek yataklı, 1 çift kişi yataklı ya da 4 tek yataklı odalarımız… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Bozcaada Pansiyonları ve Otelleri

Bozcaada Pansiyonları ve Otelleri Fahri Otel Namazgah Cad. Tel : (0286) 697 80 96 www.hotelfahri.com Gezi Evi Mezarlık Üstü Sokak 0532 2248570 www.bozcaadagezievi.com Güler Ada Otel Tel: (0286) 697 88 99 Gümüş Otel Zübeyde Hanım Parkı Karşısı Tel: (0286) 697 82 52 www.gumusotel.com Gürkol Pansiyon Tel: (0286) 697 80 11 Web: www.gurkol.com Hanımeli Hotel Muratbey… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Kale pansiyon

Bozcaada Kale Pansiyon Adanın eski pansiyonlarından biri. 2014 sezonuda yeni işletmecisi ile ayrı bir renk gelmiş pansiyona. Coşkun Bey İstanbul’da 28 sene boyunca bir otelde müdürlük yapmış ve oradan emekli olmuş. Dolayısıyla işinde titiz, detaylara önem veriyor. Açık büfe kahvaltı otellere yakışır şekilde sunuluyor, fonda çalan müzik özenle seçiliyor, kahve taze taze öğütülüp hazırlanıyor. Coşkun… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Gürkol pansiyon

Bozcaada Gürkol Pansiyon Bozcaada’da Rum mahallesinde Meserret sokakta yer alıyor. 1990 yılından bu yana hizmet veren otelin toplamda 8 odası bulunuyor. Sadece konaklama hizmeti sunan Gürkol Pansiyon’da kalanlar, kendilerini bir Bozcaada evinde misafir ediliyormuş gibi hissedebilir. Tüm odalarında banyo, tuvalet ve mini buzdolabı bulunan bu şirin ada pansiyonu iskeleye, restoran ve kafelere yürüyüş mesafesinde bulunuyor.… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Güler ada pansiyon

Güler Ada Pansiyon Bozcaada’da Bekçi Bayırı mevkiinde yer alıyor. Bozcaada’nın merkez dışında açılan ilk pansiyonu olma özelliğini taşıyan Güler Pansiyon, 1988 yılından bu yana Bozcaada misafirlerine hizmet veriyor. Taştan ve ahşaptan yapılmış, tek katlı bağ evlerinden oluşan pansiyonda odalar basit ve kullanışlı bir şekilde düzenlenmiş. Odaların hepsinde misafirlerin kullanımı için minik bir mutfak bulunuyor. Dileyen… Devamını Oku »

27 Şubat 2020

Gezievi pansiyon

Bozcaada’nın en sakin sokaklarından birinde yer alan Bozcaada Gezievi Pansiyon, konuklarına huzur ve konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sezonu nisan ayından ekim sonuna kadar süren tesis, uyandırma servisi ve ek yatak gibi hizmetlere sahiptir. Otelin açık alanında her gün taze lezzetlerle donatılmış sabah kahvaltıları açık büfe olarak servis edilmektedir. Bozcaada Gezievi Pansiyon’un sade bir… Devamını Oku »