29 Ağustos 2010

Olympos Sheriff Pansiyon

Sheriff Olympos Pansiyon, içinde duş ve tuvaleti bulunan iki-üç kişilik bungalov evleri, iki-dört kişilik ağaç evler ve tüm pansiyona hizmet veren ahşap restaurant ve bardan oluşmaktadır. Sheriff Olympos Pansiyon, özgün ahşap barı, ateş başı sohbetleri ve her geceye farklı bir renk katan gösterileri ve konserleriyle misafirlerine eşsiz Olympos geceleri sunmaktadır. Sheriff Olympos Pansiyon, güler yüzlü… Devamını Oku »

15 Temmuz 2010

Antalya

Tatil, doğa, su denildiğinde akla ilk gelen yer kuşkusuz ANTALYA… Her yıl binlerce turist tarafından Antalya’nın her bir köşesi ziyaret edilmektedir. Antalya, tarihi güzellikleri, doğasi ve kültürel zenginliği ile Türkiye’nin en gelişmiş turizm şehirlerinden birisidir. Güzel coğrafi yapısı ve uygun iklim koşulları ile Nisan ayından kiş aylarının başına kadar tüm yerli ve yabancı turistler için… Devamını Oku »

09 Temmuz 2010

Olympos Orange Bungalows

OLYMPOS ORANGE PANSİYON ANTALYA Doğa ile tarihin iç içe geçtiği, Ormanın yeşilini Akdenizin berraklığını cömertce sunduğu Olympos ta, portakal ağaçları arasında kurulu Orange Pansiyon çift kişilik odalar, bungalowlar ve pek çok sayıda ağaç evleri ile sizleri bekliyor… Pansiyonumuz tüm yıl açık olup; restoran, bar, internet ve laundry gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Pansiyonumuzun denize uzaklığı 600 metredir.… Devamını Oku »